Пошук, вибір, покупка онлайн

VIRTU — інтернет магазин, створений для того, щоб зробити життя покупця комфортніше. Ми молода, цілеспрямована команда, яка готова працювати для наших клієнтів в будь-які погодні умови і при будь-якій ситуації з курсом на ринку валют.

Наші цілі

Наша головна мета — це бути корисними. Ми кожен день працюємо для поліпшення якості наших послуг. Віримо в те, що кожна посилка дарує радість і позитивні емоції нашим клієнтам, і хочемо подарувати їх якомога більшій кількості людей.

Сервіс

Ми прислухаємося до клієнта, зважаючи на його користувацький досвід. Наші фахівці допоможуть клієнту зорієнтуватися при виборі товару, виходячи з його бюджету та потреб. Нададуть корректну та актуальну інформацію про товар.

Швидка доставка по Україні

Відправлення посилок здійснюється протягом 2-3 робочих днів по Україні. У місті Кривий Ріг можна забрати посилку в будь-якому зручному для вас місці — безкоштовно. Ми зробимо доставку максимально швидко і повідомимо вас про прибуття.

Власна команда розробників

Дух новаторства — у серці VIRTU. Синергія нашої компанії об’єднала талановитих розробників, амбітних маркетологів та інших. Ми поділяємо більше 30 років досвіду на команду.

Ми дотримуємося іноваційного шляху розвитку і прагнемо випереджати наших конкурентів в розробці нових ідей і втілення їх в життя.


Наша основна команда

Люди, що стоять за вашим відмінним купівельним досвідом

team-member
Антон Пацалюк

Начальник відділу розробки, співзасновник

anton@virtu.com.ua
team-member
Павел Пшеборовский

Начальник відділу маркетингу, співзасновник

pavel@virtu.com.ua

Ми відкриті до нових талантів

Якщо ви хочете стати частиною нашої команди, надішліть своє резюме, використовуючи форму нижче:

[wpforms id=»1648″]